HAKKIMIZDA

KRAL
Yöresel Hakkında

Daha sağlıklı bir yaşam arzulayan, daha güvenilir gıdalar ile beslenmek isteyen ve özellikle büyük şehirlerde yaşayan insanların, sentetik ve kimyasal tarım ilaçları kimyasal gübre ve hormonlar kullanılmadan üretilmiş organik ürünlere ilgisi gün geçtikçe artmaktadır. Sadece kendi sağlığımız için değil aynı zamanda doğanın ve doğal kaynakların korunması için de organik ürünlerin tüketilmesi gerekmektedir.

Organik yöntemlerle üretilen gıda ürünlerinin sağlıklı olmalarının yanı sıra lezzetli olmaları da tüketici tercihini etkileyen önemli bir faktördür. Organik ürünlere ilgi ve ihtiyacın artması ile birlikte, organik ürün pazarı giderek büyümekte ve yüzlerce organik ürün çeşidi hayatımızda, daha fazla yer almaya başlamaktadır.

Türkiye genelinde kuru meyveden bakliyata, salçadan baharata, meyve suyundan kuruyemişe, zeytin yağından yumurtaya kadar geniş bir ürün yelpazesini siz değerli misafirlerimize sunuyoruz, kurulduğumuz günden bu yana özlediğiniz lezzette sağlıklı organik ürünlerini sizlere sunarak insan ve çevre sağlığı konusundaki hassasiyetimizi sizlerle paylaşmaktayız.

Farklı ve yepyeni organik lezzetleri buluşturmak dileklerimizle…

İstanbul yolu üzeri 7. kilometre AKHİSAR - MANİSA 45200 Türkiye
0506 573 1907

Search